خانه    تماس با ما

  فرم تماس با ما

  صحبت با شما شروع یک همکاری پایدار و لذت‌بخش است، برای شروع یک دوستی موفق و اثربخش فرم زیر را به دقت پر کنید

  درباره طراوت

  ABOUT US
             

  خلق مسیر نو، خلق هدفی نو را می‌طلبد. داستان طراوت هم از آنجایی شروع شد که افرادی هم‌مسیر با دغدغه‌ی خلق و شکوفایی اهداف جدید کنار هم آمدند تا با استفاده از تجربه‌های ارزشمند خود، مسیری تازه بسازند و روح تازه‌ای به کسب‌وکار شما ببخشند. ما در طراوت برای این راه نو، هدف‌هایی نو بنا کردیم؛ حالا داستان طراوت آغاز شده است.
  تَری، شادابی و تازگی ویژگی‌هایی هستند که «طراوت» را تعریف می‌کنند. نام طراوت از آنجایی در ذهنمان درخشید که به یک فرآیند تازه، دست‌نخورده و بکر برای کمک به رونق کسب‌وکارها فکر کردیم. فرآیندی که هر لحظه تازه می‌شود و در سیستم عادت‌ها از یاد نمی‌رود.
  ما عقیده داریم خِشت اول برای ساختن یک برند موفق، یک ایده بِکر و اجرای تازه است. تلاش ما این است تا خدمات نوینی به انواع کسب‌وکار ارائه دهیم تا همیشه سبز بمانند. با این چشم‌انداز، در آخرین روزهای 1399 بود که در زیرِ سایه ناامیدی رخوت، طراوت متولد شد.
  طراوت با ارائه روش‌های جدید و خلاقانه به شما کمک می‌کند تا بدرخشید. مهم‌ترین هدف ما این است که ابتدا اهداف، امکانات و نیاز کسب‌وکار خود را بشناسید و باتوجه به آن در مسیر درست حرکت کنید. برای رسیدن به این هدف نیز تیمی از مشاوران متخصص همراه شما هستند و مسیر را هم‌قدم با شما طی خواهند کرد.
  هر یک از متخصصینِ طراوت به تنهایی یک گنجینه‌ای پرافتخار و ارزشمند محسوب می‌شوند، پشت هر تجربه داستان و سختی‌های زیادی پنهان شده تا امروز بتوانند با افتخار در کنار شما بمانند. همانطور که سبزی و طراوت آرامش، لذت و شادی را به ارمغان می‌آورد، ما آینده‌ای همیشه سبز و پویا را برای شما و کسب‌وکارتان رقم خواهیم زد. طراوت، آفت کسب و کارها را می‌شناسد و تلاش می‌کند با ارائه پیشنهادات منصفانه، ریشه کسب و کار شما را برای همیشه محکم کند.

  مشاوره رایگان سئو سایت

  ما در آژانس نوآوری طراوت به شما کمک می‌کنیم تا متناسب با نیاز کسب و کار شما بهترین راهکار را پیشنهاد داده تا در سریع‌ترین زمان به اهداف خود برسید.

  همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید 02128422276